Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2014, 21:37   #123
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Myślę, że najlepiej byłoby opisać to tutaj, bo nie chce mi się specjalnie pisać w związku z tym posta.

Warty najlepiej by odbyli wszyscy (poza rannym krasnoludem) po 3 godziny. Kolejność jest mi w sumie obojętna. Mamy w sumie psy, ale pewnie zareagowałyby dopiero gdyby wrogowie byliby już dosyć blisko.
Ognisko, w sumie nie byłoby tak głupim pomysłem. No bo przecież, z tego co wiem większość (albo przynajmniej wiele) potworów żyjących w lasach potrafi widzieć w ciemności, a więc żadnej różnicy nie zrobi im walka w mroku czy świetle, a nam raczej na tak.

Jak zacznie świtać to będziemy mogli ruszyć śladami Moritza.

Ogień można rozpalić miejscu najbardziej osłoniętym, a wartownicy będą siedzieć na najbliższym wzgórzu (najlepiej obok jakichś drzew).

Takie jest moje zdanie w tej sprawię. Ale w sumie lepiej byłoby gdyby opowiedział się ktoś bardziej obeznany z WH.
 

Ostatnio edytowane przez Hazard : 26-08-2014 o 21:41.
Hazard jest offline