Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2014, 23:41   #29
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Dobra najtrudniejsza część kreowania postaci z głowy (mam imię postaci!!)
O tak, podpisuję się pod tym rękoma i nogyma.
Cytat:
Jak ja nie lubię szukać jakiegoś obrazka, który ma przedstawiać moją postać
Tak jak pisałem – jest to element opcjonalny, acz mile widziany. Jeżeli naprawdę będzie straszna posucha, po prostu wrzucisz w awatara logo swojego bóstwa/herb rodu/godło ojczyzny – cokolwiek

Do tej pory otrzymałem jeden komplet (karta + historia postaci) od Zormara
Otrzymałem też historię postaci od Cedryka (zerknij na PW) i Kerma.

Prawdopodobnie otrzymałem też staty od Sayane, z tym, że chyba karta została zapisana jako prywatna i nie mam w nią wglądu.

Tutaj mała prośba:
radośnie poleciłem wam wrzucać karty na Myth-Weavers, a zapomniałem żebyście dali mi status viewer'a albo editor'a.
konto: ObywatelGranit

EDIT: do każdej z waszej historii na pewno będę miał jakieś uwagi, sugestie czy pytania. Jeżeli jeszcze nic takiego nie otrzymaliście, to znaczy, że jeszcze nie przeczytałem.
 
ObywatelGranit jest offline