Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2014, 18:10   #1
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
[Autorskie/Anime Storyteling] Klątwa Lokiego[+18]

A więc witam wszystkich w sesji
Mam nadzieje, że przypadnie wam ona do gustu i uda się nam stworzyć ciekawą przygodę.

A więc pokrótce by nie zanudzać, ogólne zasady oraz wskazówki co do pierwszych postów.

Zasady ogólne:
- Piszemy w 3 osobie liczy pojedynczej.
- Dialogi zapisujemy kursywą i od myślnika np - Witam, jak leci.
- Ponieważ sesja ma znaczek +18 jesteście wolni od ograniczeń cenzury, aczkolwiek wolałbym uniknąć mięcha latającego na lewo i prawo.
- Avatary powinny mieć szerokość około 200 pikseli, długość dowolną. Jeżeli ktoś chce mogę pomóc z avkiem.
- Posty nie powinny być za krótkie, lubię sobie poczytać dłuższe wpisy, dla tego nie ograniczajcie się do 3 linijek, to storyteling tu można się rozpisywać. (aczkolwiek 10 stronicowego opisu bułki też radze unikać : D)
- Muzyka, grafiki i inne dodatki - jak najbardziej mile widziane, byle by klimatyczne
- Do dialogów i walk używać będziemy gogle doca, który umieszczony będzie u dołu tego posta. Zajrzyjcie tam i niech każdy dobierze sobie kolor czcionki, by łatwo było rozpoznać kto aktualnie piszę
- Czas na odpis to 7 dni od pojawienia się mego wpisu.
- Jeżeli ktoś będzie na jakiś czas niedysponowany proszę mi to zgłosić na pw/gg/tutaj. 3 tury bez odpisu i bez zgłoszenia nieobecności=wylot z sesji.


Co do nowych graczy:

Ptero i Arvelus- czekacie aż napisze wam 1 post wprowadzający.
Ferr-kon jako że podróżujesz z Gortem, to część dla jego postaci tyczy się też Ciebie. Jesteś więc na wyspie i możesz już grać w docu.

W swoim pierwszym wpisie pamiętajcie o opisie wyglądu postaci!

link do doca: https://docs.google.com/document/d/1...GE4/edit?pli=1
 
__________________
It's so easy when you are evil.
Ajas jest offline