Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2014, 22:04   #44
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Można korzystać przy zakupach z Magic Item Compendium?
Tak jak pisałem w pierwszym poście – po przedstawieniu mi danego przedmiotu i dopuszczeniu go przeze mnie. Z góry uprzedzam, że cuda pokroju wspomnianego pasu leczenia nie przejdą. Sprawa jest dla mnie o tyle kłopotliwa, iż nie dysponuję tym podręcznikiem.
Cytat:
Ewentualnie podam Ci prosty sposób jak wizek i sorc mogą nauczyć się leczenia lekkich ran.
True story, chociaż moim zdaniem marnotrawstwo atutów.
Cytat:
Vestment of Many Styles (Szata Wielu Stylów) z Races of Eberron str. 175. Kosztuje tylko 500 gp, a jedyne co daje to +2 do Disguise, poza tym będzie służyć głównie jako przedmiot fabularny
Śmiało. Tylko z czego ta premia?

EDIT:
Napłynęły dalsze karty/historie.
Mam już trzy komplety: od Zormara, Cedryka i Kerma.
EDIT 2:
Podkreślam tylko, że w grze na niskich poziomach, rasy z wysokim EPP (+2,+3) nie sprawdzają się tak samo jak przy bardziej doświadczonych postaciach. Przykładowo: drugą kostkę wytrzymałości przy EPP +3 otrzymacie dopiero na 5(!!!) poziomie. Tzn., że prawdopodobnie w ciągu sesji nie przebijecie progu 10 pw.
Nadmieniam na marginesie i czekam na resztę kart.
 

Ostatnio edytowane przez ObywatelGranit : 27-08-2014 o 23:45.
ObywatelGranit jest offline