Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2014, 00:34   #432
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Panowie, panowie... prosiłem aby dać Proxy szansę odpisania przed zabiciem jego postaci. Proxy skarży mi się, że dwa tygodnie wątek fabularny kisił, a tu boom! dungeon-crawl-style i harpia bez głowy. Swoją drogą rozbawiło mnie to do łez, bo w pamięci mam wszystkie spiski uknute przez Tiarę oraz plany fabularne, ale zostawić tak to nie mogę. Proszę edytować posty.

P.S. Bawiłem się kilka godzin z partycjami na dysku i przez swoją wrodzoną nieroztropność utraciłem wszystkie materiały do sesji, a także artykuły, które pisałem z myślą o LI. Nie przekreśla to sesji, bo wszystko mam w głowie, ale cholera, szkoda mi tych wszystkich genialnych artów. Na razie nie mam dostępu do kompa, ale do końca tygodnia powinien pojawić się mój post.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline