Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2014, 03:17   #49
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Bardzo mi się spodobała ta Twoja ostatnia retroskekcja, więc wrzuciałam Ci jeszcze jedną. Może być krótka, ale pomyślałam, że skoro pomysł na znajomego w kostnicy jest Twój, to moze chcesz też nieco powiedzieć o Juniorze i tym, dlaczego Specter przyjaźni się z takim dziwakiem.

Mozesz od razu w poście zawrzeć pytania do patologa czy zaczać "teraźniejszy" dialog.

EDT: Mała uwaga edycyjna. Staraj się w jednym poście trzymać jednej osoby w narracji (1 lub 3). Nie mam nic przeciwko używaniu jednej czy drugiej, ale w jednej wypowiedzi jest to dość kołujące
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 28-08-2014 o 03:22.
Autumm jest offline