Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2014, 17:09   #435
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Spokojnie, nie krytykuję Ciebie. Wyszło głupie nieporozumienie z tym czekaniem za Proxy, więc trudno bym wymagał od was byście pamiętali o czymś co było dwa tygodnie temu, tym bardziej, że każdy ma życie prywatne i ważniejsze problemy na głowie.

Nie chcę was, ani siebie dłużej dusić tą sesją. Przyznam otwarcie; nie wyszła mi. Nie mam serca do Dungeon Crawlów, chociaż lubię je prowadzić przy stole, bo wtedy tempo jest zdecydowanie szybsze. Lubię się rozpisywać, a opisywanie wciąż tych samych szarych korytarzy nie sprawia mi żadnej przyjemności i to tym bardziej, że z tury na turę gra coraz bardziej wolna jest. Jako MP nie będę już tykał tego typu rozgrywek na forum. Dziękuję wam wszystkim za grę - to był zaszczyt mieć was jako graczy. Komentarze jeszcze powiszą przez dwa dni (abyście mogli pogrozić mi pięścią), a później wrzucę je w odchłań niebytu i zapomnienia.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline