Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2014, 17:25   #438
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Wybacz Nimitz, ale nie mam czasu ani dalszej ochoty na to. Dla mnie wybór leży między CN a KwS (do którego straciłem materiały po tym jak zepsułem sobie partycje), więc to w sumie żaden wybór. Nie mam czasu skupiać się na kilku sesjach na raz, muszę dokończyć jeszcze jedną, której zakończenie odkładam od kilku miesięcy (wciąż czekam za Twoim postem Proxy!), a wtedy pozostanie mi już zabawa z jedną kampanią, którą mam nadzieję ciągnąć przez co najmniej rok.

Edit:
Kerm, wg. mnie to nie ma większego sensu z fabularnego punktu widzenia. Już lepiej jakbym ruszył z nową sesją, ale na razie na to nie mam czasu.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline