Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2014, 14:49   #10
carn
 
Reputacja: 1 carn jest godny podziwucarn jest godny podziwucarn jest godny podziwucarn jest godny podziwucarn jest godny podziwucarn jest godny podziwucarn jest godny podziwucarn jest godny podziwucarn jest godny podziwucarn jest godny podziwucarn jest godny podziwu
Pom pom.
Może ja, może ja i ja też?

Pytanka do Mistrzuni:

*skoro postacie są ogarnięte i za pan brat z Świątynią w Bran to czy przed lub w trakcie ewentualnej kreacji postaci zostanie udostępniony opis Świątyni? Oczywiście raczej jej anielskiego składu niż architektury choć i to drugie by się przydało... Jakie zwyczaje panują wśród skrzydlatych? Czy Konklawe jest dostępne dla każdego czy też jest to zamknięty szczyt władzy do którego dostęp mają nieliczni, a kontakt prowadzi przez służące Kardynałom anioły z niższych pieczęci [niż Kardynalskie]. A może jest to radosna komuna? Wszyscy znają osobiście Egzarchę i z problemami prują od razu do niego/niej zamiast przejmować się "płotkami" po drodze? Jak obecnie, w dobie wyłamującego się karnawału wyglądają Świątynne przepisy, czyli co jest w tonie dobrym a co drażni Sędziego? Czy Konklawe ma realną władzę? Czy jest tylko tytularną przybudówką wokół Egzarchy de facto nie mającą nic do powiedzenia?

*Jak wygląda sytuacja z Skazanymi? Czy podręcznikowe założenie, że ci nie przekraczają mocą ekwiwalentu trzeciej pieczęci jest obowiązujące? Czyli spotkanie kogoś potężniejszego wśród Skazanych będzie w sesji tym przypadkiem jednym na tysiąc wśród liczącej kilkaset populacji Skazanych

*Czy ewentualny rozwój postaci będzie traktowany podręcznikowo? Wolna amerykanka? A może gracze wcale nie powinni nastawiać się na jakikolwiek rozwój postaci bo czas całości sesji w zasadzie to wyklucza?

Pozdrawiam

[iks de - bo inaczej MG nie rozpozna ]
 
carn jest offline