Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2014, 19:58   #4
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Erasttin
Mężczyzna odrzekł. -Mój Pan jest osobą szczodrą. Zapewne możesz liczyć na kilkadziesiąt koron nilfgaardzkich. Ale nie czas teraz na rozmowy. Musimy wyruszyć jak najszybciej. Nie chce by mój Pan się niecierpliwił.- Wtedy wsiadł na konia obrócił się do ciebie i zapytał. -Nie masz konia? Cóż.. spróbuj załatwić sobie jakiegoś wierzchowca. Ja w tym czasie zaczekam. Znajdziesz mnie gdzieś w tej okolicy.- Cóż, niestety sprzedałeś swojego konia za nędzne grosze, by przeżyć jakiś czas. Ale teraz musiałeś zdobyć konia. Bez tego nie będziesz mógł wyruszyć w tą podróż. Park znajdował się w mieście. Nie był duży, był to mały teren, pokryty trawą. Z ławkami do siedzenia. Gdzie nie gdzie rosły krzaki i drzewa. Rosły tu też kwiaty i podobno jakieś zioła, ale nie znałeś się na tym dobrze. W każdym razie opuściłeś to miejsce. Jak najszybciej wyszedłeś. Musiałeś znaleźć konia. Zastanawiałeś się tylko gdzie pójść. Konia być może będziesz mógł kupić na targu, może pójdziesz do mężczyzny któremu sprzedałeś konia, albo jest jeszcze nadzieja, że właściciel jeden ze stajni będzie chciał sprzedać swojego konia.

Drawen
Kaptur zasłaniał bardzo mocno jego twarz, ale wydaje ci się, że się uśmiechał. -Znajdziesz go na targu. Otrzymasz sporo pieniędzy. Wstępnie jestem w stanie powiedzieć, że otrzymasz przynajmniej 100 florenów. A teraz leć. Pospiesz się i zanieś tą cholerną paczkę.- Ruszyłeś w stronę strażników. Strażnicy oczywiście zadali ci typowe dla nich pytania. -Kim jesteś i czego tu szukasz?- Nilfgardczycy spojrzeli na ciebie nieufnie. Nie wiedzieli czy nie jesteś przypadkiem jakimś bandytą, albo co gorsza szpiegiem. Nigdy nie wiadomo czego spodziewać się po Nordlingu.
 
Sesjator jest offline