Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2014, 10:58   #11
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Niech mnie ktoś oświeci? Jaki ma cel ma cel obniżenie poziomu postaci PF, jeśli drowy w nim nie mają dostosowania poziomowego. Z początku myślałem, iż ma na celu zbilansowanie klas z D&D i PF bo te drugie są jednak znacząco mocniejsze. Lecz w przypadku gdy drow na klasie podstawowej według D&D ma ten sam poziom co drow z PF na znacznie mocniejszej od D&D klasie PF to traci to jakikolwiek sens moim zdaniem.

Najlepsze są też te kalkulatory postać człowieka tworzona według zasad PF będzie miał przy 28 punktach 5 cech na 14 i jedną na 13.
Postać człowieka tworzona według zasad D&D będzie miała przy tej samej ilości PB cztery cechy na 14 dwie na 10 na nic więcej nie starczy.

Czy tylko ja dostrzegam, iż coś tu nie gra formalnie, a przy interakcjach PvP postać D&D dostaje baty od postaci PF.

Chyba , że te kropki dotyczą się tylko postaci z D&D a z PF postacie nie mają żadnych kropek.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 01-09-2014 o 11:12.
Cedryk jest offline