Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2014, 16:38   #96
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wiedziony chciwością Dorigan wspiął się po linie z niezwykłą wręcz szybkością. Niemal tak szybko, że będąc na górze wciąż słyszał echo swojego ryknięcia odbijające się w każdym chyba zakamarku tuneli Karak Azgal.
O to chodzi? ^^ Czy może jeszcze coś?

Zastanawiałem się nad tym czy nie dobrym pomysłem byłoby przywiązanie butelki z oliwą (dokładnie przetartej i zamkniętej) do uchwytu pochodni. Potem podpaliłoby się pochodnie i rzuciło nią w dół. Z takiej wysokości butelka zapewne by się rozbiła, a ogień pochodni na 100% zetknąłby się z płynem. Przywiązać w sumie można jakimś skrawkiem materiału - w taki sposób by nie dotykał ognia.

Co myślicie? Nie wiem czy to dobry pomysł, ale normalne rozlanie oliwy na dół, a następnie rzucenie do niej pochodnią mogłoby być ryzykowne, ze względu na możliwość spudłowania.

BTW. ktoÅ› wziÄ…Å‚ linÄ™ czy nadal tak sobie tam wisi i jest obgryzana przez szczury?
 
Hazard jest offline