Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2014, 09:11   #74
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mistrz gry przeniósł się w Otchłań komunikacji via PW
Trzymam rękę na pulsie; niedawno otrzymałem kolejny komplet od Morfika.

Pozostały 2 dnia do końca terminu na przesyłanie kompletu materiałów!
Jako że udział zapowiedziało jeszcze kilku graczy/graczek, muszę dać im szansę i czekać aż do końca.

Scenariusz przygotowałem już dawno, pozostanie tylko uwzględnienie jakiś smaczków fabularnych w związku z otrzymanymi od was historiami.

W obecnym kształcie drużyna zapowiada się na dość zróżnicowaną i kompletną. Zdziwiony jestem, że nie otrzymałem żadnej propozycji tropiciela z ulubionym wrogiem koboldem, ale to nie problem . Widocznie nie było aury na myśliwych.

Pod względem mechanicznym mamy dość sporą rozpiętość. Mam postacie b.silne z perspektywą rozwoju na wszechmocne, a mam też te bardziej przeciętne. Oczywiście, tak jak pisałem w pierwszym poście, będę wspierał tych najbardziej "wczutych" i zaangażowanych graczy.
Gorzej, gdy okażą się nimi twórcy tych bardziej wyżyłowanych BG

Pod kątem fabularnym też jest dość spora rozpiętość. Po niektórych historiach widać po prostu spore ogranie i doświadczenie. Na szczęście nie otrzymałem żadnej fabuły, której lektura zakończyła się głośnym westchnięciem i spektakularnym facepalmem.

Po zakończeniu naboru, jeszcze chwilę pozostaniemy w temacie rekrutacyjnym. Piłeczka przejdzie wówczas na waszą stronę boiska i będziecie walczyli o start na drugim poziomie postaci. Jeżeli zobaczę, że współpraca istnieje i coś tam pichcicie - nie będę gonił. Jeżeli napotkacie płoty w komunikacji to będę musiał wyznaczyć termin (krótszy tym razem).
 
ObywatelGranit jest offline