Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2014, 20:27   #131
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Uznałem, że barbarzyńca zabrał Olafowi płaszcz, bo nie usłyszałem sprzeciwu. Że wszyscy są w czerwonym domu oprócz barbarzyńcy no i Carl ma możliwość wyboru. To że ktoś puka jest już po wyborze, jeśli pójdzie do domu to uśnie i dopiero usłyszy pukanie, jeśli w karczmie to tam też pewnie uśnie, chyba, że postanowi patrolować.

Wystarczy mi post jednej osoby jak reaguje na pukanie Nie chcę aby się tak dłużyło, bo tak traci się chęć, do tego jak ktoś gra w kilku sesjach to może już zapomnieć o co w ogóle tutaj chodzi

EDIT

Jak by co to Carl może reagować na pukanie, bo go też to obudzi

EDIT EDIT

Jak by co to Gundram, Bjørg i Jortan wiedzą gdzie mieszka Rurik, bo byli długo we wsi to się poszwendali trochę. Wiecie gdzie większość ważnych ludzi mieszka w tej dziurze.
 
Inferian jest offline