Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2014, 09:30   #112
Aslain
 
Aslain's Avatar
 
Reputacja: 1 Aslain nie jest za bardzo znany
Witajcie,

szukam kilku graczy (Panie również są mile widziane) z Wrocławia (lub okolic, ale w tym wypadku wymagana jest mobilność), którzy naprawdę chcą zagrać w WFRP i nie zrezygnują po kilku sesjach pod byle pretekstem, bo szykuje się kampania. Dwóch graczy i lokal z klimatem już mam, więc jest jeszcze miejsce dla 2-4 osób, ale jak tylko znajdzie się dwóch pierwszych, chętnych graczy, to zaczniemy.

Ze swojej strony oferuję:
- doświadczenie w wielu systemach
- ciekawą przygodę
- realizm
- poważne traktowanie gry
- dobrą zabawę

Oczekuję:
- poważnego traktowania gry
- obecności na umówionej sesji (inaczej mówiąc, szacunku dla innych współgraczy)
- dotrzymywania zobowiązań (tzn. jak ktoś obieca, że prześle historię za 4 dni, to tak ma być)
- sugerowany wiek 20 lat lub więcej (w tym wieku są gracze, których już mam)
- przynajmniej rocznego doświadczenia w grze na żywo (nie na forum)
- dobrego odgrywania postaci
- mile widziana ciekawa historia postaci i rys osobowości (absolutne minimum, to jedna strona A4, większy wysiłek będzie odpowiednio wynagrodzony)
- refleksu (przyjmę pierwsze 2-4 osoby, które się zgłoszą)

Miejsce akcji:
Historia zaczyna się w drodze do Talabheim lub w mieście, zależnie od postaci (tzn. miejscowi zaczną w mieście)

Postacie, które już mam:
- Kapłan Sigmara (Zakon Srebrnego Młota)
- Najemnik

Większość profesji jest dostępna. Na doświadczonego gracza czeka do stworzenia i poprowadzenia postać Maga lub Alchemika. Mile widziana (lecz nie obowiązkowa) znajomość systemu Ars Magica, gdyż tworząc mechanikę zaczerpnąłem z niej kilka pomysłów.

Czekam na kontakt pod adresem zusyk@wp.pl i proszę o podanie w mailu nr telefonu i godzin, w których można zadzwonić. Nie mam czasu na załatwianie tego przez maila lub gg, bo chcę się szybko umówić na tworzenie postaci i zacząć grę. Można tu także wysłać pomysł na postać i historię, jeśli ktoś już taką posiada. Karty Postaci zrobimy razem, na pierwszym spotkaniu, więc ich nie wysyłajcie.

Powodzenia
Lorn

Ps. Kto pierwszy ten lepszy.
 
Aslain jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem