Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2014, 10:50   #13
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Coś czuję że niedługo zamieszczę otwierający post sesji, poinformuje wszystkich prywatnie o jego nadejściu. Ustalamy zatem że update z mojej strony będzie pojawiał się raz na tydzień. Uzupełniłam także listę graczy, choć dalej mam w przesłuchaniu jednego uczestnika który nie dokończył swojej karty, ani nie zamieścił posta w rekrutacji. Więc nie wykluczone że w ostatniej chwili nasza grupa powiększy się do 5 graczy. O tym kiedy pojawi się post zależy od współpracy z Fielusem gdyż nadal pracujemy nad jego kartą

Cytat:
Także aby wyeliminować kilka nieścisłości odnośnie talentów oraz zmniejszyć ilość pytań dotyczących powtarzalności się wad, powielających się zalet ^^ dokonuje następujących zmian;

-Cichy chód-
Postać zyskuje bonus do zmysłu słuchu, przydatny zwłaszcza do nasłuchiwania własnych poczynań.
-Martwy wdzięk-
Traci bonus do chowania się. Jednakże jako zaleta, również utrudnia przeciwnikowi dokonania analizy twojego stanu zdrowia, co daje ci kilka minut na zmylenie go przed ucieczką, bądź kontratakiem.
-Mocny łeb-
Zyskuje bonus do zwalczania złudzeń i wypatrywania ich.
-Bez twarzy-
Od teraz jedyny sposób na zmianę swojego autorytetu w oczach innych to poprzez pogłoski osób trzecich.
-Tajemniczy nieznajomy-
Niezależnie czy jako wada, czy zaleta, talent ten będzie zawsze działał jako radar prezencji ludzkiej.
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 05-09-2014 o 16:32.
Kawairashii jest offline