Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2014, 17:51   #1
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
WH40k - Deathwatch


Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu próbuję swoich sił jako mistrz gry i w końcu postanowiłem że poprowadzę coś na forum. Moja propozycja jak w temacie rekrutacji. W samej sondzie umieściłem kilka opcji. O co biega?

Mianowicie o poziom zainteresowania danymi motywami - czy w ogóle potencjalni gracze będą mieli na jakiś ochotę i jak bardzo.

Ilość człowieka w nadczłowieku - Czy SM to nadczłowiek czy wojenna machina? Co z sumieniem? Czy to czego wymaga od Ciebie Imperium jest naprawdę tym co należy zrobić? Wątek poruszający kwestię Dobra, Zła, Sumienia, Słuszności i Obowiązku.

Rzeczy niepisane człowiekowi - Ludzkość ma tendencję do pakowania paluchów tam gdzie nie należy. Wątek tajemnic, zagadek oraz rzeczy, których nie powinno się ruszać.

Wolność i swoboda - Kosmiczni Marines nie kojarzą się raczej z wolnomyślicielstwem czy działaniem według własnego widzimisię, ale czemu by nie? Wątek swobodnego działania na rzecz Badass'a na Złotym Tronie bez czujnego oka przełożonych. Precyzując: sytuacje kiedy team musi działać samodzielnie przez długi czas bez żadnego nadzoru.

Podsumowanie sondy i dyskusji we wtorek.

EDIT

Proszę też o zamieszczanie swoich opinii i pytań.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 05-09-2014 o 19:06.
Stalowy jest offline