Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2014, 18:38   #2
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
Świetny system, w który z przyjemnością zagram. Nosiłem się jakiś czas z poprowadzeniem sesji w tych realiach, ale nigdy nie miałem czasu, żeby wszystko porządnie przygotować.

Ciekawe koncepcje, Stalowy, poruszyłeś – najbardziej przypadły mi do gustu pierwsze dwa motywy. Nieco filozoficzna Ilość człowieka w nadczłowieku doskonale wpisuje się w klimat Deathwatchu i takie rozważania powinny często w tym systemie występować, wszak nie na samej walce opierają się przygody.
Rzeczy niepisane człowiekowi - badanie tajemnic kosmicznych wraków (Space Hulk), obcych cywilizacji czy niebezpiecznych, zniszczonych wojną światów – zadania jak najbardziej dla Kill Team.
Wolność i swoboda wśród członków jednostki, której członkowie stanowią elitę elit jakoś kłóci się z moimi wyobrażeniami co do funkcjonowania SM. Czas wolny? Brak przełożonych? Nie tak to widzę. Przy czym z góry zaznaczam, że najprawdopodobniej wezmę udział w sesji cokolwiek by nie wygrało
 
Azrael1022 jest offline