Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2014, 17:50   #90
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wzięcie gwiazdek w rasie pozwala na wybranie niektórych szablonów/"potwornych ras". Pytałem, czy ich LA/kości rasowe wliczają się w poziom jaki wykupuje się za gwiazdki?
Potworne rasy mają jedną dużą wadę, która rekompensuje wszelkie zalety z dodatkowych KW. Trzeba mieć naprawdę dobrą historię, naprawdę dobrze przemyślaną postać żebym w ogóle brał minotuara czy podobną istotę pod uwagę. To ma być sesja polityczna, więc przepakowany mięśniak po prostu ma małe szanse by się dostać. Nie wspominając też, że niektórych ras w ogóle nie przyjmę ze względów fabularnych.
Prawdą jest można wykoksować postać wykorzystując tą lukę. Ale prawdą też jest, że ja takiej postaci mogę po prostu nie przyjąć.
To jest sesja polityczna... a nie freakshow.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline