Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2014, 20:56   #2
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Z chęcią zagram , bo założenia rozgrywki bardzo mi podchodzą. Częste posty, fajny świat i lubię najemników (od dawna chciałem kimś takim zagrać). Gorzej jednak czuje się z częścią mechaniczną , jestem kiepski w te rzeczy. Można podesłać najpierw koncept/historię postaci a potem najwyżej wymyślimy coś wspólnie z lekką pomocą przy mechanice?

Większość moich sesji na tym forum to w większym lub mniejszym stopniu to CP , więc raczej nie będzie problemów z ogarnięciem settingu.

I jeszcze jedno pytanie- skoro pozostali gracze są z poprzedniej sesji to na pewno się znają. Jak z naszymi BG, świeżaków? Po prostu znaleźliśmy ogłoszenie w sieci i przyjmujemy je w ciemno , nikogo innego nie znając?
 
Pinn jest offline