Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2014, 00:18   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Jak to obecna ekipa? A ja? I jak to fabularnie by wygladało? To jakiś służbowy korporacyjno - federacyjny sprzęt czy prywatny/swój/własny?

- Mnie szczerze mówiąc kręciłby jakiś cięższy sprzęt bo chyba własnie taka sesja mi się kojarzy z ciut większymi możliwościami ponad przeciętny standard. Własnie chciałbym się pobawić czymś takim. Dlatego mnie akurat interesują zwłaszcza jakieś transportery, śmigłowce, odżutowce, promy orbitalne i inne takie typu ciężkie zabawki. A poza tym nie wiem jak to z mechy wygląda tutaj ale mam wrażenie, że pojechać takim motorem, quadem czy samochodem to pewnie każdy BG by umiał. A wiadomo... Chciałbym mieć swoją niszę...
 
Pipboy79 jest offline