Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2007, 13:41   #13
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
No cóż zatem po kolei.

Najpierw zdjęcia.


A to tak z grubsza widok Marienburgu z Oznaczonym bastionem.


Tak zwane Prezydium. Punkt orientacyjny.


Baszta. Wspaniały pub niedaleko bastionu.


Kolejny punkt orientacyjny. Urząd Miasta.


Wieża ciśnień. Trzeci punkt orientacyjny.


Bank naprzeciw Urzędu miasta. Tutaj można zatrzymać się samochodem lub na parkingu za tym Budynkiem.


Przechodzimy pod jednym łukiem


Przechodzimy pod drugim Łukiem skręcając na ścieżkę.


I widzimy Bastion.


Cudem nie jest ale nam starczy


Dormitorium. Tu będzie spać większości z nas. Widok z Drzwi. Żółta ściana to królestwo niebieskie.


Widok na Drzwi. Dormitorium wciąż.


Inne ujęcie Dormitorium.


Jedno łużko


Dwa łóżka. Więcej nie będzie Karimaty i śpiwory zatem braci.


Ten korytaż Nazywamy Kuchnią. Dwie lodowki działające są i postaramy się załatwić trochę innego sprzętu

Kolekcja zdjęci z Sali rycerskij.








Bar Puchatek Tu prośba czy ktoś byłby zainteresowany posiłkiem? Bo jak się większa grupa by zebrała to bysię przeszło i zapytało czy by nie dali zniżki grupowej

Bar został wybrany z uwagi na bliskości siedziby i niską cenę.

Z innych takich to zapraszam do Warsztaty Taneczne i to jest właśnie mój projekt Z tym że zaznaczam że tańce są dla chętnych i raczej będą przy okazji w wolnych chwilach Po za tym planuje trochę pośpiewać Karaoke, znaczy zagonić ludzi do tego :P Oraz postaram się załatwić Projektor to sobie Kino zrobimy w Bastionie Co do ewentualnych filmów to się zgadamy jeszcze Jakieś propozycje?

Z innych spraw. Zwiedzanie Zamku Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie. Koszt jak się orientowałem wynosi:

Dla turystów Indywidualnych
25 złoty Normalny
15 złoty Ulgowy
Dla zorganizowanej Grupy
20 złoty Normalny
10 złoty Ulgowy
Dzieci poniżej 7 roku życia wchodzą za darmo. Bilet upoważnia do zwiedzenia całego zamku i wszystkich wystaw. Jedynie wejście na najwyższą wierzę jest płatne dodatkowo.
(Cenę podam jak tylko się uda mi zorientować)

Dalej mam całkiem dobry układy z pobliskim Browarem. Jest możliwości zakupienia beczek piwa z nalewakiem. Koszt beczki to:
Za 30 litrową beczkę 90 złotych
Za 50 litrową beczkę 150 złotych.
Wychodzi 3 złote za 1 litr piwa lub jak kto woli 1,50 złotego za 0,5 litra. Piwo jest wielbione przez moje bractwo za walory smakowe.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline