Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2014, 12:46   #103
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ferr-kon Zobacz post
Viviaen, dla mnie mechanika jest potrzebna, żebym się wczuł w postać, więc może dlatego mamy trochę odmienne spojrzenie temat

Abi, szczęśliwie u mojej postaci nie chodzi o odmienność w rasie czy klasie rasa nietypowa, ale ma sens i związana z konceptem, klasa zaś ma głównie fabularny wydźwięk, a mechanicznie jest ot jednym z dość ogranych buildów czarodzieja. Nietypowość postaci leży w... Wiesz, może ja po prostu napiszę tego gościa i Ci podeślę, o
O to są właśnie mądre słowa. Mniej pisania w komentach więcej w karcie postaci Zrobisz koncept abi go oceni, jak się do czegoś z grubsza będzie nadawał, coś przytnie coś doradzi. Im szybciej napiszesz do abiego tym więcej czasu będzie na poprawki.
 
Icarius jest offline