Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2014, 22:58   #27
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Devastator od Space Wolfów. Tak zwani Long Fangowie. Taki bo jest za dużo już chyba kolesi od ciachania w zwarze.
- Hmm... Doszły mnie słuchy, że efektywniej jest zrobić speca albo od heavy weapon albo od wypruwania flaków. Szczerze mówiąc obie opcje na tym etapie wydają mi się równie pociagające. Może więc jakoś się obdzielimy i dogadamy? Co wy na to chłopaki?



Cytat:
Oho, widzę, że pojawił się konkurent z Fenrisa.
- Ależ mój bracie w wierze, dlaczegóż od razu kokurent? Stańmy razem ramie w ramię przeciw naszym wrogom... I pokażmy naszym kuzynom, że synowie Russ'a są naświetniejszymi obrońcami Imperium!


Cytat:
Też gram w bitewniaka . I też space wolfami.
- A miło mi poznać kolegę bitewniakowca Ja też się czasem bitewniakuję.. Głównie "Zwierzoludźmi"...



Cytat:
Przyjąłem kryterium jakościowe, więc możliwe, że w kill-teamie będzie brakowało jakiejś ważnej funkcji, wtedy dorzucę NPCa.
- Zrobisz jak zechcesz. Ale ja bym wolał czysty team z BG. Albo powiedzmy, że każdy BG to szef 3-4 os grupki więc status mieliby wobec siebie podobny. Albo współpraca team'u BG z innymi team'ami złożonymi z BNów. Ale generalnie wolałbym druzynę z BG Ale to tylko moja prywatna opinia na ten temat.
 
Pipboy79 jest offline