Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2014, 02:05   #6
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Fielus
Nie chciałam komentować póki wszyscy nie odpiszecie ale Fielus, przykro mi ale z twojego postu nic nie wynika. Także prócz jakiegoś człowieka w habicie który pewnie to zaistniał z jakiegoś niedomówienia bo nie wspominałam o żadnym, to nie odnosi się w żadnym stopniu do niczego z postu otwierającego. Chyba że mowa o prologu, jednakże celowo nic takiego nie zamieszczałam w sesji by uniknąć odpisów skupiajacych się na zadumie. Czy potrzebujesz więcej informacji z mojej strony żeby podjąć jakiś kierunek działań? Czy najzwyczajniej oddajesz turę i pragniesz by wszyscy pozostali zrobili pierwsze kroki?

Mauris
Przyznam że planowałam dopiero za jakiś czas uświadomić was o nadzwyczajnych umiejętnościach które jakimś zrządzeniem losu posiadacie. Wydawało mi się to jasne i klimatyczne (^__^) więc trochę klops że twoja postać robi z siebie króla zwierząt już w otwierającym poście. Tak naprawdę po poście otwierającym znacie jedynie swoją płeć i kolor skóry, chyba dodając imiona do postów dałam wam ułudę śamo świadomości o tym kim jesteście, co również planowałam zamieścić stopniowo. Na tym polega zabawa odgrywania zwłaszcza w horrorze postapokaliptycznym survival .
Teraz to mam niezły problem do zgryzienia; co tu zrobić by sesja nie straciła więcej z tajemniczości którą zaplanowałam.
Aj waj

Jeśli pragniecie abym dawała WAM wprost ścieżki tak jak robiłam to w pozostałych sesjach, przykładowo w oryginalnym dead fable (zaznaczone na niebiesko pod każdym postem) mogę to zrobić.
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 13-09-2014 o 02:17.
Kawairashii jest offline