Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2014, 13:55   #8
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Cytat:
Jego oczy wbijają się w pająka kroczącego po szacie mnicha na kolejnej ławie.
Gdy tylko go dostrzegasz, ten zamiera w bezruchu, podnosząc przednie nogi w kierunku upatrzonej zdobyczy pewnie po drugiej stronie ławy. Szybki skok, i konsumpcja ofiary.
Chodzi ci o ten element?
Hm... hehe, w takim razie źle się zrozumieliśmy (^__^).
W tekście mówimy o tym że pajączek chodzi sobie po jakiejś szacie którą możesz określić na typową, którą to może nosić mnich, a która to znajduje się na kolejnej z ław w kościele.
Faktycznie mogłam lepiej skonstruować cały tekst, zatem przepraszam wszystkich za błędy składniowe i ortograficzne gafy, najzwyczajniej nie chciałam byście dłużej czekali.

Czy mogłabym cię prosić o edycje wpisu i dodanie elementów działań? Jeśli Edytujesz go przed moim updatem postaram się zamieścić w nim konsekwencje twoich posunięć i udzielić oczekiwanych informacji. Póki co jednak skupię się na wewnętrznych pytaniach.
Jeśli edytujesz po moim wpisie, postaram się wy-edytować jakiś dodatkowe paragrafy.

Widzę że Mroczny umarł xP przejmę zatem jego postać póki nie przebudzi się z letargu, nie wiadomo jednak jak długo uda mi się nią przeżyć, mam wewnętrzną chęć zrobienia jej krzywdy hehe (^__^). Otworzę rekrutację dodatkową, bo pragnę by w sesji nawet gdy grupa się rozdzieli, istniała minimalna parzystość aby przygody były równie angażujące dla wszystkich uczestników.
 
__________________

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 13-09-2014 o 14:06.
Kawairashii jest offline