Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2007, 16:06   #46
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Jeszcze raz dziękuję Ci, Tammo za miłe słowa.
Tak naprawdę, uważam, że moje odgrywanie postaci, to także Wasza zasługa - bowiem zależy ono w dużej mierze od równego, dobrego poziomu wszystkich graczy. Zresztą, sądzę że nasza sesja jest świetna - zebrali się tu dobrzy storyteller'zy, ciekawie prowadzący swoje postacie i budujący niepowtarzalny klimat - z dużą dawką humoru .
Trafił też nam się doskonały MG - sumiennie i ciekawie prowadzący sesję, przejmujący się losem graczy. No i widać, że Almena nie "odwala pańszczyzny" tylko dobrze się razem z nami bawi.

Tammo - bardzo się cieszę, że do nas dołączyłeś. Z początku nie byłem przekonany do pomysłu Almeny, żeby kontynuować postać Mruka - w przekonaniu tym utwierdzały mnie postawy Geerkoto i, później, Juniora. Ty jednak pokazałeś mi, że w tej postaci drzemie niepowtarzalny "koci" potencjał i od tej pory, czytam Twoje posty z prawdziwą przyjemnością.
Nauczyłeś mnie też przy tym, że nie ma postaci złej i każdą da się ciekawie grać. Chwała Ci za to - ja nie wiem czy potrafiłbym grać Astralem - a przynajmniej tak dobrze jak Ty.

Nacukrowałem wszystkim, bo Wam się należało, a teraz mała prośba. Jak wiecie sesja zbliża się ku końcowi - więc, naprawdę, skoncentrujmy się i dokończmy ją w dobrym stylu. Rozumiem, że każdy ma pracę/szkołę/dom - sam mam w tym roku maturę, i muszę się do niej porządnie przyłożyć - ale każdy chyba może znaleźć te 15 minut dziennie żeby napisać posta?
Nasza sesja zaczęła się koszmarnie, potem wyszła na prostą - teraz jest naprawdę jedną z najlepszych. Zakończmy ją z hukiem.

Pozdrawiam wszystkich!
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline