Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2014, 17:03   #3
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Trochę wcześniej niż zapowiadałem, ale uznaję opowiadanko za zatwierdzone. Tym samym rekrutacja zostaje ostatecznie zakończona, a sesja rozpoczyna się!

Każda z waszych postaci otrzymuje 1000 PD i w związku z tym może awansować na 2 poziom (Rardas pozostaje na 1 poziomie, ale znikają wszystkie kary związane z EPP). Proszę jeszcze Morfika o kontakt via PW, ostateczną decyzję i uzupełnienie karty (w wiadomej mu sprawie ).

Tak jak pisałem w organizacyjnym poście, możecie zdecydować się na połówkę kości wytrzymałości przy awansie, albo rzucić - tzn. dać mi znać, ja rzucam za was.

Do pisania pierwszego posta siądę około 22:00. Nie wiem ile mi zejdzie, ale myślę, że do 24:00 zostanie wrzucony na forum.

Do zobaczenia na Północy Wybrzeża Mieczy!
 
ObywatelGranit jest offline