Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2014, 16:24   #13
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tak wygląda awek na forum post tylko dla prezentacji wielkości. Zastosowany w nim jest efekt płótna więc to nie są piksele tylko stylizacja. Wszystkie były by w jednej wielkości co też powoduje, iż sesja wygląda porządnie.
A już chciałem pytać, co to to jest.

Cytat:
post tylko dla prezentacji wielkości.
Cedryk możesz wyjaśnić o co ci teraz chodzi? Bo mam nadzieję, że nie jest to jakaś sugestia: posta piszemy ta tyle i tyle linijek, nic więcej, nic mniej.

Co do samych proponowanych avatarów jako kart, to sam pomysł nawet ciekawy, choć raczej mój avatar zatracił by wtedy raczej swój klimacik. Zwłaszcza chodzi mi o kolor samej tej ramki, czy karty, bo ten błękit mi ciut nie pasuje. Moim zdaniem można by pozostać przy zwykłych obrazkach.

Do tego miałbym jeszcze kilka zagadnień:

Cytat:
7.Rzuty
Wszystkie rzuty wykonuje MG – czyli ja. Chcecie bym zamieszczał wyniki w postach?
Myślę, że raczej nie gdyż to trochę tak niezbyt ładnie wygląda w poście jak dla mnie.

Druga sprawa to jeśli mnie pamięć nie myli w rekrutacji było coś wspomniane o tym, że przy rozpoczęciu na 2 poziomach będziemy mieli dodatkowe 900sz na ekwipunek. Nadal to obowiązuje, czy może raczej ma zastosowanie?

Proponował bym, by wszyscy opisali z grubsza czego pozostali się dowiedzieli o jego postaci. Wszakże te 2 miesiące -czy ile to tam było- to jednak kawałek czasu, podczas którego można się w miarę dobrze poznać.
 

Ostatnio edytowane przez Zormar : 16-09-2014 o 16:26.
Zormar jest offline