Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2014, 16:50   #14
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Chodziło o prezentację wielkości awatara, a nie długości pisanych postów vide Tajemnice Nath 36 stron.
Kolor jest dowolny chcesz czarny masz czarny, chcesz czerwony masz czerwony, podlewki są różne tak jako i same obramowania.
Możesz sam poeksperymentować.
Magic Set Editor 2 to darmowy programik.
Musisz tylko potem pamiętać aby zmniejszyć chociażby w paincie do wymiarów 285*200, bo normalny jest zbyt duży, a poza tym jest to dokładnie wymiar mojego awka.


Jak już wejdziesz do edycji karty to zauważysz, iż kliknięciu na ramkę karty dostajesz dostęp do zmiany jej wyglądu oraz koloru.

PS Nie dodatkowe. Twój ekwipunek + zasoby gotówki nie może przekroczyć 900sz. Wyjątkiem jest ekwipunek z pochodzenia np. moim przypadku był to mistrzowski ciężki buzdygan, którego nie wliczasz do tego limitu 900sz.

Przypomnę współgraczom, iż istnieje też całkiem legalna metoda wytworzenia sobie jakiś przedmiotów w rzemiośle. Wtedy cena takiego przedmiotu to koszt surowców czyli 1/3 ceny przedmiotu. Oczywiście jest jeden feler tego sposobu, trzeba mieć umiejętności w rzemiośle odpowiednim. Drugi feler to czas, lecz o czas specjalnie zadbałem w historii. Np taki złodziej z dużą ilości punktów może ma rangi w rzemiośle alchemia, wtedy może przedmioty alchemiczne za 1/3 ceny wytworzyć: jakieś kwasy, ognie alchemiczne czy też trucizny. Nie wspominam tu już o jakże przydatnych zbrojmistrzowstwie (wyrób broni z wyjątkiem łuków) i płatnerstwie.
To jakby się ktoś pytał co moja posatć robiła w międzyczasie.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 16-09-2014 o 17:28.
Cedryk jest offline