Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2014, 18:46   #17
ObywatelGranit
 
ObywatelGranit's Avatar
 
Reputacja: 1 ObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnieObywatelGranit jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Druga sprawa to jeśli mnie pamięć nie myli w rekrutacji było coś wspomniane o tym, że przy rozpoczęciu na 2 poziomach będziemy mieli dodatkowe 900sz na ekwipunek. Nadal to obowiązuje, czy może raczej ma zastosowanie?
Tak, ekwipunek możecie zakupić w granicach 900 sz. Ewentualnie, możecie dopisać brakującą kwotę do posiadanej przez wasze postacie gotówki.
Cytat:
Proponował bym, by wszyscy opisali z grubsza czego pozostali się dowiedzieli o jego postaci. Wszakże te 2 miesiące -czy ile to tam było- to jednak kawałek czasu, podczas którego można się w miarę dobrze poznać.
O tym właśnie zapomniałem
Obok opisu wyglądu waszych postaci napiszcie parę słów o ich charakterze, upodobaniach, zainteresowaniach itp. Tyle ile uznacie za konieczne i tyle ile wasze postacie zdążyły bądź chciały ukazać.

Co do obrazków.
Na razie sprawa trzeciorzędna; jak już pisałem - mnie się podobają i w wolnej chwili można zadbać o ich ujednolicenie.

Myślę, że już można wywalić tego poglądowego posta z awaterem, co by nie zaśmiecał wątku sesyjnego.
 
ObywatelGranit jest offline