Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2014, 21:00   #17
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację

Kolumna Hells Angels to około 60 maszyn :PP uzbrojeni są w broń krótką, a więc wszelkiego rodzaju pistolety, rewolwery, peemki, obrzyny, może i skrócone pompki.

Zasuwają na pełnym gazie, i dotrą do postoju waszej grupki za około 1,5min. (Punkcik A), najprawdopodobniej przejadą po prostu na przełaj między pasami autostrad, tam nic nie ma co by ich powstrzymywało...

Z tego miejsca zaś mają jeszcze niecałe 2min. by dotrzeć do miejsca w którym stała grupka nieznajomych i kilku z waszych BG, wyjaśniając sobie co to niby za ogon (Punkt B)





Szerokość między pasami autostrad to około 10m piachu

Hells Angels mają około 2km do pierwszej grupy

Następne 2,7km od punktu A do punktu B







Odnośnie waszego ukrytego snajpera:

1. Bikerów więcej niż Jed ma naboi.
2. Strzelałby pod słońce.
3. Ruchome cele.
4. Odległość.
5. Trochę kurzu jaki powodują w trakcie jazdy... bla bla więc aż tak wesoło chyba nie jest.



Konkretnego terminu na odpisywanie nie ma, w końcu będzie (a może i nie??) walka... i jak ją skończymy, to wtedy następny mój pościk, choć za guzdranie się w odpisach znajdą się zabłąkane kule, w końcu przy 60 strzelcach...


I zdecydujcie w końcu na 100% który BG i jakie pojazdy gdzie się znajdują (Punkt A i punkt B), bo w sumie nie jestem tego pewna.




Pozdrawiam


PS: Tak, wiem, odległości na obrazku się nie zazębiają...
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline