Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2014, 10:31   #24
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Ogólnie o tym boisku napisałem ja. Nie wniosło ono w sumie nic poza delikatną, nieodczuwalną odmianą od malowniczo nazwanego przez MG "płasko, pustynnie blabla". Napisałem też o wzniesieniu, na którym znajdowali się tamci co akurat zazębiło się z pomysłem Buki. Szkoda, że nawet głupich, nie ważnych opisów nie możemy światotworzyć. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z podobną liniowością i brakiem możliwości ruchu dla BG. Idziecie tam albo... nie wiecie o misji czyli nie bierzecie w niej udziału. Oddajecie broń albo... nie wchodzicie na piętro i nie gracie dalej. Liczę na nieco więcej swobody ze strony MG, bo póki co lecimy idealnie po sznurku i na pewno 90% czytelników to zauważy.

Obecnie mam w głowie dwa założenia co do wspomnianej liniowości przygody. Zobaczę czy one się spełnią póki co nie mówiąc o tym prawie nikomu (może merill, Krzychu, rudaad o tym usłyszą i zobaczymy czy się sprawdzą). Podsumowując uważam, że jeżeli chce się grać dobrze, słusznie i zgodnie z planem najbardziej sprawdza się stworzenie kilku kont i granie za MG i każdego z BG.
 
Lechu jest offline