Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2014, 13:44   #11
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nie będziesz musiał przez najbliższe kolejki siedzieć w jaskini, bo Galen i Ted wrócili ze zwiadu poza barierę miasta i jesteście już wszyscy razem

Nie chcę się wdawać już w odgrywanie tego, co było w poprzedniej części (fabularne siedzenie w jaskini ), więc lecimy z akcją od momentu, w którym zakończyłem pierwszego posta.

Możecie sobie przyjąć, że spotkaliście się w jaskini gotowi do wyruszenia całym zespołem do wnętrza miasta.
Jeśli ruszycie za dnia, to chciałbym być przy waszej przeprawie, a jeśli nocą, to możemy podjąć akcję już na cmentarzu
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline