Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2007, 22:15   #47
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Skandal, tak nasłodzic!
Chrapek – dzięki za wszystkie pochwały
Wiec teraz ja nacukrzę Należy się wam!
Chrapek – jak wiesz jak dotąd nie cierpiałam nekromantów Twoja cudowna niepowtarzalna postać zmieniła wszystko twoje posty czyta się zawsze z uśmiechem na ustach.

Tammo – grasz kota jakbyś nim był widać duże zaangażowanie w prowadzenie postaci. Chwalę dzień kiedy się do nas przyłaczyłeś;D Błyskotliwość i używanie rozumu, oraz owijanie ogona wokół siebie – to lubię najbardziej;D

Avalanche – ty już wiesz wszystko masz ode mnie opinię, wypisz wymaluj udany rycerz ;D

Legion – twoje pomysły i zaangażowanie w grę również bez zastrzeżeńJ szczególnie fajnie wychodzą ci wszelkie wspomnienia, a scena śmierci wyjątkowo udana!J

Tari – troszkę milcząca, ale akcja z łowcą była ciekawa

Waldorff – już nie ma go z nami nie wiem czy wróci, ale był najfajniejszym krasnoludkzim kapłanem jakiego znałam

Całej drużynie dziękuję za wspólną grę, i mam nadzieje ze wytrwamy do końca!
 
Almena jest offline