Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2014, 23:40   #73
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mortarel Zobacz post
Pierwsza strzała zamiast w Ciebie poleci do wylosowanego przeze mnie towarzysza z drużyny
ejjjj
nie liczyłem na wiele ale bonusowy antałek gorzały zrobił by robotę mogę na niego liczyć?


Poza tym mam drugi spoko pomysł, by zachęcić ludzi do wczucia się to można zrobić jedną dużą sesję na weekend tylko na wybranie drużyn.
I tak do karczmy wchodzi dwóch kapitanów i mówią, że mają dwie wejściówki od krasnali i są to dwie ostatnie bo reszty nie wydają krasnoludy bo coś tam (MG coś wymyśli :P) i że mogę ze sobą wziąc po 4 ludzi
Teraz my (reszta ekipy) wczuwając się w nasze postacie musimy ich przekonąć by to właśnie nas wybrali.
Raz, że będzie fajna zabawa w takim prologu
a dwa, że np. najlepsi czyli Ci którzy zostaną wybrani jako pierwsi dostaną od MG np. dodatkowe PD
a trzy, że to zawiąże lekką rywalizację między ekipami, którą potem można już różnie pociągnąć


jak się podoba pomysł? jak się podoba to chcę 2 antałek gorzały!!!

btw
ja na bank będę czytał obie sesje tak jak teraz na bieżąco czytam pierwowzór
 
Dnc jest offline