Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2014, 09:11   #17
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Mauris troszkę się zagalopowałeś z tym postem. BN to nie jest kawałek tektury, który można dowolnie przestawiać jak się podoba. Rozumiem pewną dozę światotworzenia, czy nawet włożenie (bez skojarzeń) jakiś słów w usta, ale to co zrobiłeś to już przesada niestety. Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że Dolores jest jakoś strasznie oszołomiona, po drugie nie dałaby sobie odebrać broni ot tak po prostu.
Niestety odpisały już inne osoby, więc nie będę prosił o edycję postów, bo byłoby z tego za dużo komplikacji.
Miej to jednak w przyszłości na uwadze, że jeżeli wchodzisz w jakąś dynamiczną interakcję z BN, to albo skończ post na deklaracyjnym zdaniu (np. w tym przypadku "próbuje zabrać broń Dolores, a potem strzelić do sterty korzeni") lub zapytać mnie, co na taką akcję zrobi dany BN.

Uwaga dotyczy się oczywiście wszystkich.
Czytajcie też uważnie nawzajem swoje posty, bo momentami odnoszę wrażenie, że czytacie co trzecie zdanie i wychodzą drobne nieścisłości.
Ktoś już zmienił płeć właścicielki baru, ktoś inny założył, że ćpun rzyga na posadzkę, choć wyraźnie było napisane, że wyszedł z baru i jeszcze kilka innych drobnych rzeczy.

Miejcie to na uwadze, bo będę może prowadzić to do nieporozumień i błędów.
Lepiej unikać edycji postów, aby nie powstał chaos.

Tyle uwag z mojej strony.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline