Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2014, 12:50   #29
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Heh, nie połapałem się w nowym systemie. Tak to jest, gdy człowiek opiera się na schemacie, do którego się przyzwyczaił - "wszyscy uczestniczą w dialogu, później się go dzieli i wrzuca". W sumie nowy sposób jest ciekawszy - każdy w dowolnym momencie wrzuca fristajlowego posta, a ostatnia osoba wrzuca całą zawartość doca Ciekawe, na kogo padnie w następnej kolejce

Wcześniej nie wrzuciłem, bo gdy poruszyłem kwestię zakończenia dialogu zupełnie nikt się nie odezwał, więc uznałem, że tylko w moich oczach jest on zakończony. W końcu wrzuciłem tylko moją część, bo uznałem, że inni swoje wypowiedzi chcą umieścić w swoich postach (w końcu dlatego je opublikowali).
 
Ombrose jest offline