Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2014, 20:09   #10
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Faktycznie mój błąd. Grałem wtedy w Neverwinter Nights (dość luźno oparte na edycji 3.0), a tam bodajże z powodu optymalizacji broni bonusy te kumulowały się - broń dystansowa pozbawiona była premii do obrażeń ze zręczności, zaś wzmocnione magią pociski były szeroko dostępne (w przeciwieństwie do podręcznikowej wesji). Stąd ta gafa, dzięki za poprawkę.

archiwumX, nie mam jak rzucić okiem do podręcznika, a do neta mam obecnie ograniczony dostęp, ale jestem przekonany, że Bezpośredni Strzał nie ma wpływu na zaklęcia. W wersji angielskiej atut ten nosi (chyba) nazwę point blank shot, a tam już mowa bezpośrednio o broni dystansowej, czyli nie będzie mieć to żadnego wpływu na zaklęcia.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline