Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2014, 12:06   #102
Nimitz
 
Nimitz's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumnyNimitz ma z czego być dumny
- Mówisz, że jesteś żołnierzem...ale Twoje zachowanie przeczy wszystkiemu o co kiedykolwiek walczyliśmy. To prawie tak, jak byś pluł na przysięgę i szczał nucąc "star spangled banner". - Powiedziała nadal mierząc jedynie do niego.

- I will never quit. I persevere and thrive on adversity. My Nation expects me to be physically harder and mentally stronger than my enemies.- Tym razem fragment roty wypowiedziała na głos wierząc, że albo herszt wróci po rozum do głowy albo Markins wykorzysta ten czas odpowiednio i uratuje siebie i dziewczynę.

- Dałeś mi wybór, więc i ja odwdzięczę się tym samym. Rozejdźmy się, tu i teraz. Jeżeli zdecydujesz podążyć za nami i tak nie będę miała na to wpływu. Jeżeli jednak zdecydujesz się strzelić, to nie wiem na czyją stronę przechyli się szala ostatecznej wygranej, mimo to, zagwarantuję ci jedno, ten parking stanie się cmentarzem dla nas obojga. - Wiedziała, że postępuje właściwie, jednak czułaby się poniekąd lepiej widząc choćby jakąś ponadrywaną zniszczoną naklejkę przedstawiającą białego orła i Amerykańską flagę. Niestety wszechświat nie zdecydował się wesprzeć w tym momencie jej głupiego heroizmu.


1.Star spangled banner - Hymn Stanów Zjednoczonych Ameryki

2. Podobnie jak w poprzednim poście użyty jest fragment przysięgi US Navy Seals.
 
Nimitz jest offline