Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2014, 13:23   #418
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kerm, zwycięzca może być tylko jeden. Jak w tej sytuacji zabijemy Otwina, to nikt nie dostanie nagrody. Obstaw lepiej Alicję na wszelki wypadek, to Luis nie dostanie nagrody za wystawienie jej. A jeśli się uda najpierw zaciukać Otwina, to się mogę kasą podzielić.
EDIT: Oczywiście ja do Ciebie, Dekline, nic nie mam. Ale jak już zdecydowałeś się grać postacią będącą przeciw drużynie, to chyba Cię nie dziwi, że drużyna reaguje adekwatnie, nie?
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline