Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2014, 14:31   #49
Rodryg
 
Reputacja: 1 Rodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputacjęRodryg ma wspaniałą reputację
Niziołek cofnął się przed ręką Arabel po czym powiedział ze złośliwym uśmiechem.
- Nie no zaraz do łóżka bałagan mam ale do kuchni mogę was wpuścić powinienem mieć tam odpowiednie środki.

Spojrzał się na szepczącego Aberona i Caldwena po czym zmarszczył brwi jak by go właśnie rozgniewali.
- A kim innym miał bym być ? Poza czarownicą i goblinami tylko ja tu jeszcze mieszkam sam. Chyba że pytasz się o to... - wskazał na ślady krwi na ubraniu i swoje rany - ...to miałem pewne nieprzyjemności z przerośniętym wężem ale już go przegoniłem.

Odwrócił się i poprowadził ich do środka domu przeszli przez zagracony główny pokój w którym były porozstawiane doniczki z różnymi roślinami i ziołami i znaleźli się w małej kuchni gdzie na środku znajdował się drewniany stół i pojedyncze krzesło oraz kilka szafek oraz palenisko. Niziołek wygrzebał z szafki pakunek który zawierał opatrunki oraz odpowiednie medykamenty niezbędne przy opatrywaniu ran. Usadowił się na krześle i spojrzał na Arabel.
- Nie pogardzę pomocą skoro już ją oferujesz sam próbowałem się opatrzyć ale jad utrudnia mi sprawne działanie. Cholerna gadzina...

Caldwen wyczuwał że niziołek nie mówi im całej prawdy lub też najzwyczajniej w świecie kłamie...
Arabel za to jeszcze zanim zajęła się opatrywaniem ran dostrzegła że rzeczywiście był pokąsany ale rozstaw zębów i ślady sugerowały wielokrotne ugryzienia przez węża normalnych rozmiarów, ponad to dostrzegła inne rany charakterystyczne dla broni siecznej jak noża lub siekiery a nie szarpane i kłute jak od kłów.

Caldwen: Wyczucie Pobudek 17+14= 31 vs 23
Arabel: Leczenie - identyfikacja ran: 7+4=11 sukces

Kuchnia to pokój w lewym górnym rogu zajmujący pola od E do G i od 2 do 4.

 
Rodryg jest offline