Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2014, 16:02   #2
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
No, no druga rekrutacja, tym razem mnie bardziej zainteresowała. Ciekawy pomysł i za to dostałeś punkciki reputacji. Będę musiał się zastanowić czy dam radę wziąć udział, ale mam kilka pytań:

1. Jak długie posty?

2. Jaki jest główny cel, tym samym czy gra ma jakieś określony koniec, określona ilość wiernych jakich się ma nawrócić na siebie ?

3. W jakich czasach się jest bogiem?

4. Czy bóg ma jakieś ograniczenia prócz 10 punktów, czy może awansować?

5. Bóg może sobie wyczarować w każdym momencie co chce? Np początkowy ekwipunek

6. Jak się będzie wiedziało gdzie są ludzie i ile ich jest? Będzie to na zasadzie światotowrzenia, czy Ty jakoś opiszesz to, jeśli tak to pewnie pierwszy post będzie bardzo długi, aby wprowadzić do gry.

7. Przewidujesz używanie googleDoc?

8. Gdy samemu się odejmuje punkty może być nieadekwatne np. ktoś stworzy smoka za 3pkt, a ktoś golema za 3ptk. Czy masz jakiś system, który ukazuje, który bóg jest lepszy albo coś? Czy wszyscy są równi ?

9. Jak będzie z mechaniką? Walki, czy coś? Czy walczą tylko nasi wierni ludzie?

10. Czy podasz graczom jakieś stałe rzeczy np. jakie są demony, czy tam przeciwnicy? Wiem, że zawsze mogą powstać nowe, ale tak aby było klarownie

No trochę napisałem, może na razie wystarczy.
 
Inferian jest offline