Wątek: Ulubione anime
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2007, 22:50   #26
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
aż sie dziwie że wcześniej nie widziałam tego tematu..
Cóż, może zaczne od początku.
Samurai Champloo- osobiście moje najbardziej ukochane anime. Muzyka, styl rysowania, akcja, bohaterowie, humor... wspaniałe pod każdym względem.
Noir- kolejne cudeńko, muzyka, muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka! Soundtracki z tego anime są fenomenalne.
Naruto - miłość od pierwszego wejrzenia... mimo iż to tasiemiec, i mimo czasem tandetnych chapterów i tak lubie tą mangę ( do anime podchodze mniej entuzjastycznie)
Shaman King - w sumie też jakieś zauroczenie od pierwszego wejrzenia - brat mnie namówił na obejrzenie żeby mi pokazać jednego z bohaterów, Fausta... Obejrzałam, po czym zabrałam mu wszystkie płytki z tym anime i obejrzałam całe :P
Hellsing- klimat, bohaterowie, a w anime muzyka - super.
Full Metal Alchemist - świetne anime, znowu - klimat, muzyka, bohaterowie, kreska.
Gundam Wing - jedna z pierwszych miłości, no i mam słabość do mechów :P


no, to chyba wszystko... jak cos mi sie przypomni to dopisze :P
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem