Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2014, 22:50   #1
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
[komentarze] El Presidente

No to startujemy.

Witam wszystkich

Kilka banalnych zasad:
- piszemy w 3 osobie czasu przeszłego, nic nie kolorujemy, nic nie pogrubiamy, kto chce może dialogi z kursywą
- bez doca, wszystko w postach - ewentualne rozmowy jeden na jeden można sobie rozegrać gdzieś z boku i wrzucić razem
- nie piszemy jednolinijkowców, zawsze można te kilka zdań dopisać, by jakoś tak do wielkości avatara dobić

W pierwszym poście proszę o opis postaci.
Avek postaci 150 szerokości.
Mechanikę, ekwipunek i ewentualne cyberwszczepy proszę wrzucić do kart. Z mechaniki korzystam, ekwwipunek sprawdzam. Jeśli ogólnie tam zajrzę i nie znajdę, to znaczy, że nie ma. Oczywiście nie mówię tu o zwykłych rzeczach takich jak ubranie.

Piszemy co 1-2 dni. Ja nie czekam długo, kto straci kolejkę to będzie miał po prostu mniej do roboty. Umówmy się, ze jeśli ktoś miałby już stracić dwie pod rząd (i więcej) to powinien zgłosić np. tutaj, że będzie nieobecny trochę dłużej.

Pinn zgłaszał mi, że dopiero 26 wraca, także początek nieco inny, na zapoznanie się. Nie chcę go już na początku jakoś odłączać, więc po prostu poczekacie sobie w barze na niego. Czas na poznanie się i jakieś opowieści czy cuś.

Autumm - w ekwipunku policzyłaś kasę za zwykłe ubranie etc. - nie musisz, takie standardowe rzeczy jak dla mnie postać dostaje darmo. Możesz zamienić to na coś innego jeśli chcesz.

Więcej sztywniactwa mi do głowy nie przychodzi, więc życzę miłej zabawy.

Ps. Bounty, jak widzisz podjąłem rękawicę w stawianiu Twoich postaci w dziwnych sytuacjach.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline