Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2014, 07:14   #35
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Wróciłem do świata żywych i widzę, że minęła mnie cała tura handlu! Trudno, jakoś to uzasadnię.
Jeżeli jeszcze czeka tam gdzieś na mnie mój bonus z wczesnego wypełnienia karty postaci, to poproszę miksturkę leczenia. Przyznam, że nie wiem jak działa, bo zawsze kiedy prowadziłem, wyrzucałem je z gry.

EDIT: No dobra, jeżeli się jeszcze da, zakupię racje i tylko racje, jakieś stare suchary i suszone coś. Chyba nie zawiera ich startowy ekwipunek, pomyliło mi się z Earthdawnem. Celowo nie napisałem, czy coś kupuję, czy też nie, bo to tylko jedna racja żywnościowa, jeżeli można rzecz jasna.

EDIT 2: Sesja o zbieraniu szyszek i cycach Margaret. Idźmy do tego lochu
 

Ostatnio edytowane przez Ogryzek Szatana : 23-09-2014 o 10:03. Powód: Suchary! Cyce!
Ogryzek Szatana jest offline