Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2014, 11:10   #14
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dobra jest kolejny post tym razem dłuższy dwie uwagi:

1. Mam nadzieje że nie robię z Barrego zbytniego pacyfisty ? Po prostu takie postępowanie wydaje mi się zgodne z kanonem DC oraz metodami JLA

2. Mam nadzieje że nikogo nie urazi wzywanie Boga w sesji RPG po prostu w DC jest wyraźna sugestia że rządzi tamtym światem Bóg Judeo-chrześcijański (vide choćby postać Spectera i jego historia) mógłbym niby napisać po prostu do Boga ale nigdzie nie znalazłem wspomnienia o tym żeby Barry był żydem więc wpisałem tak szczególnie że Amanda prosiła o modlitwę i jakoś wydawało się pasować

Rozpisałem się tak bo nie chciałbym żeby ktoś mnie skarżył do moderacji o obrazę uczuć religijnych albo wlepiał negatywną reputacje
 
Brilchan jest offline