Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2007, 09:40   #18
grik
 
Reputacja: 1 grik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemugrik to imię znane każdemu
Elf się nie odzywał. Wiedziałem, że tak będzie - pomyślał. Już zaczynają spory między sobą, a chcą rozbić całe królestwo. Kłócą się o te śmieci zwane oddziałem - gobliny i cała reszta. No i oczywiście o to kto będzie dowodził całą resztą.
- Bez tego nie mogło się obejść - mruknął do siebie pod nosem, a potem już głośniej - Felix, czy to zielone ścierwo wogóle będzie wiedziało co to jest dziesiętnik? A zresztą nieważne. Mam propozycję. Zajmijmy się na chwilę tym co mamy robić. Bo chwilowo zamiast coś ustalić, zajmujemy się wszystkim innym. Felix może postaw kilku goblinów i może też kogoś trochę inteligentniejszego na straży. Gdyby coś się działo niech natychmiast raportują. A my wszyscy siądźmy i zastanówmy się przez chwilę.- spojrzał po towarzyszach sprawdzając jak zostanie przyjęta jego propozycja.
 
__________________
"Angels Banished from heaven have no choice but to become demons"
grik jest offline