Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2014, 16:45   #19
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Poszedł post ze wstępnym pomysłem na działanie.
BTW jest to mój pierwszy post jako gracza od 4 lat. Mam nadzieję, że nie ma tragedii .

Zamieszczam tutaj opis postaci, coby każdy mógł wyrobić sobie jakiś obraz postaci

Brego to mężczyzna średniego wzrostu (ok. 185cm) o bardzo dobrej budowie ciała (jak przystało na wiedźmina). Ma długie, spadające na ramiona wsłosy koloru ciemno-blond. Zawsze zaplecione ma dwa małe warkoczyki po bokach. Jego oczy zmieniły się podczas mutacji, przez co przybrały czarny kolor, a źrenice biały. Charakterystycznym znakiem są wytatuowane ślady po pazurach na obu kościach policzkowych. Ponieważ nie przykłada dużej wagi do swojego wyglądu, zawsze nosi zarost na twarzy, a włosy ma potargane i przetłuszczone.
Na całym ciele da się zauważyć mniejsze, lub większe blizny zdobyte podczas walk z potworami i innymi istotami.

Nosi wysokie buty, sięgające pod kolana, w które wsunięte ma spodnie. Na zwyczajną zużytą koszule zakłada długą, szarą i rozpinaną togę bez rękawów, na nią lekką kolczugę (widać tylko rękawy), którą dodatkowo zakrywa krótszą, czarną, także rozpinaną togą w szare, cienkie paski. Przy szerokim, skórzanym pasie zawsze wisi wiedźmiński, srebrny miecz, zaś na plecach przytroczony ma drugi, stalowy. Po prawej stronie pasa widać przypięte trzy małe buteleczki i hak, pod którymi (dokładnie na udzie) przymocowany jest długi sztylet. Dłonie odziane ma w skórzane rękawice bez palców, które sięgają do połowy przedramienia (na przedramionach są ćwiekowane), w roli karwasza. Jedyną ozdobą jaką nosi jest amulet w kształcie głowy kota, który zawsze jest noszony na wierzchu.
W zależności od pogody, Brego ubiera czasem czarną pelerynę z kapturem. Zamiast plecaka nosi torbę, przewieszoną przez ramię.
 
Zak jest offline