Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2014, 17:40   #23
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Spaiker broni jaką posiadają ewentualnie wasze postacie nie wymieniałem, bo nie wszyscy wpisali ekwipunek w panel sesyjny.
Wymieniłem tylko broń, jaką posiadają BN i która jest na terenie baru.
Twoja postać ma oczywiście swoja broń i może z niej korzystać.

Z tego, co wiem nie można dodać BN do panelu, bo przy wpisywaniu postaci w panel trzeba podpiąć pod nią usera z forum.
Po drugie nawet gdyby się to dało zrobić, to moim zdaniem wprowadziłoby to niepotrzebne zamieszanie. BN są wymienieni w pierwszym poście w komentarzach. Łatwo tam można zajrzeć, a nie jest ich znowu tak dużo, żeby z tym były jakieś problemy.

BoYos po pierwsze jeszcze nikt nie zginął. Pytanie twojej postaci zostało niejako zignorowane przez właścicielkę baru z powodu natłoku niezwykłych wydarzeń (wjazd harleyowca do baru z motorem, rzyganie korzeniami, zabawy z bronią itd).
Poza tym w tym miejscu jest tylko bar i stacja benzynowa i nic poza tym. Nie ma żadnego garażu.
Poza tym nikt nie został w nic uzbrojony. Tasaki nadal są na zapleczu w kuchni. Po prostu został zrobiony przegląd broni, abyście wiedzieli czym dysponujecie.
Tyle.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline